İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Panax

Panax

Panax, son zamanlarda insanların sıklık ile duyduğu ve de ekranlarda rastladığı mahsuller arasına girmeyi başarmıştır. Bunlar  çoğu zaman internet üzerinden satışa sunulmak ile beraber televizyonda da çok rahat reklamlarını görebileceğimiz türdendir. Dr. Hakan Özkul tarafından formulüze edilmiş olan buluşlarını internet üzerinden bulmak ve de almak artık çok kolay bir hal almıştır. Panax kullanımı için bir tecrübe araştırması yapmak oldukça şarttır. İnsanların birbirlerine danışmaktan çok doktor kontrolünde bu işlemi gerçekleştirmeleri ise onların yararına olacaktır.

Mustafa Eraslan ne önermektedir?

Bu buluşlarının formulüze edilmesinde büyük rol oynamıştır. Baktığımız zaman  en iyi şekilde kullanmak için düzenin şart olduğu da anlaşılmaktadır. Çoğu kişinin düzenli ve uzun süreli kullanımı sonucunda faydasını göstermesi de bu kuvvetlendirmlerin alıcılarını olumlu anlamda etkilemektedir. Hemen her insanın bu tür yöntemlere ihtiyacı olduğu da açık bir gerçektedir. Kibarlı ürünleri bu konuda yapmış olduğu çalışmalar ile övgüyü hak etmektedir.

Bir önceki makalemiz, ” Kibarlı Sağlık Ürünleri ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir