İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Kibarlı

 

Kibarlı Ürünleri Yan Etkileri Nelerdir?

Yan etkileri bulunmayıp, doğal içeriğiyle birçok kişi tarafından tercih edilen nebati gıda takviyesidir. Besin deposu olmasının yanında hem bedensel faaliyetlerin iyileştirilmesini hem de ruhsal durumun güçlendirilmesi amacıyla geliştirilmiştir. Bu sebeple şifa kaynağı olup kullanıcıları tarafından son derece olumlu yorumlar almaktadır. Orjinal ve gerçekçileri kullanıcılarına sunmaktadır. Kullanan kişiler memnuniyetlerini her ortamda anlatmaktadır. Bu nedenle ünü dilden dile yayılmaktadır. Bugün yaklaşık olarak 2 milyon kullanıcı bulunmaktadır. Her geçen gün kullanıcı kitlesi katlanarak artmaktadır. Kibarlı bitkisel ürünleri kullanan kişiler aynı zamanda kendi çevrelerine, arkadaşlarına, eşlerine ve akrabalarına da tavsiye etmektedir. Kibarlı panax kimyasal hiç bir madde barındırmamaktadır.

Kibarlı Bitkisel Ürünleri Orjinal midir?

Orjinal içeriğiyle bilinen ve çeşitli kurumlarca da teyit edilen, kullanıcıları için yararlı bitkilerin karışımıyla oluşturulmuştur. Tümü patentlidir. Ayrıca Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından da onaylanmıştır. Başka kişilere de doğal gıda takviyesi olması dolayısıyla ilham kaynağı olmuştur. Bu kişiler sahte ve ucuz olarak nitelendirilenleri üretip piyasaya sürmektedir. Kibarlı Panax piyasada bulunan diğerleriyle karıştırılmamalıdır.

Bir önceki makalemiz, ” Kibarlı Bitkisel Ürünler ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir