Kibarlı Zayıflama Seti | Kibarlı Bitkisel Doğal Sağlık Ürünleri Resmi Satış Sitesi

Kibarlı Zayıflama Seti

Kibarlı Zayıflama Seti

Kibarlı zayıflama seti dengeli bir şekilde kilo vermenize yardımcı olurken aynı zamanda ideal kilonuzu korumanızda da destek vermektedir. Kilo vermek bazı kişiler için oldukça zor olabilmektedir. Dönem dönem yapılan şok diyetle ile başarısızlık gözlenirken aynı şekilde kilo verememe kaygısı da kişinin aklına yerleşmektedir.Sizin sağlıklı olarak kilo verebilmenize yardımcı olmak için geliştirilmiş olan doğal bileşenleri içermektedir. Kullanıcılar olumlu yorumlar yaparak duydukları memnuniyetlerini dile getirmektedir. Kibarlı ürünleri etkili içeriği ile sadece bitkileri kullanarak size destek vermektedir. Hem kilo vermeniz için yardımcı olan bu takviyeler hem de vücudunuzun rahatlamasına destek vererek kendinize olan güven duygusunu pekiştirmektedir. Herkes tarafından bilinen bir marka olup kullanıcıları tarafından sevilen ve saygı duyulan takviyeleri sunarak son yıllara damgasını vurmuştur.

Faydalı mıdır?

Faydalarıyla bilinen takviyelerdir. Sadece nebatlardan oluşan bu destekler kimyasal madde içermemektedir. İlaç değillerdir, sadece bitkisel içerikli gıda takviyeleridir. Hap formunda bulunmayan kapsüller şeklindedir. Kapsüller suyla beraber içilerek midede mide özsuyu tarafından emilerek erimeye başlar. Bu şekilde içinde bulunan bitkilerin tüm yararlı enerjisi tüm vücuda yayılır. Kibarlı panax, 12 yaş üzeri kişer için uygun görülürken, gebe ve emziren annelere tavsiye edilmemektedir. Bunun dışında kalan kadın ve erkekler için birer yardımcıdır.

Orjinal midir?

%100 orjinal içerikli olup aynı zamanda patentli olan gıda takviyeleridir. Bakanlık tarafından da onaylanmış olup kullanıcıları için faydalı bulunmuştur. Kibarlı ürünleri piyasada ki diğerleriyle karıştırılmamalıdır. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylıdırlar. Kibarlı panax bitkisel içerikli olup, Bakanlığın da yapmış olduğu incelemelere göre kimyasal madde izine rastlanmadığı belirtilmiştir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

DR. MUSTAFA ERASLAN KİBARLI ÜRÜNLERİ SİPARİŞ ÜRÜN VE TESLİMAT FORMU

Ürün Seçiniz :
Ödeme Şeklini Seçiniz :

DR. MUSTAFA ERASLAN KİBARLI ÜRÜNLERİ SİPARİŞ BİLGİ TESLİMAT FORMU

Adınız (gerekli)*:
Telefon Numaranız (gerekli)*:
Notunuz :
Adresiniz (gerekli)*:
Güvenlik Sorusu (sonuca "2" yazınız ) 1+1=? :

*Bu sipariş formundan DR. Mustafa Eraslan'ın Kibarlı firmasının; Kibarlı Panax, Kibarlı Reishi Mantarı, Kibarlı E1, Kibarlı Omaflex, Kibarlı Omadur, Kibarlı Omega 3, Kibarlı K1, Kibarlı K5, Kibarlı Aritex, Kibarlı Marine Lipid, Kibarlı K3, Kibarlı Glabra, Kibarlı Seretan, Kibarlı H1, Kibarlı S1, Kibarlı D1, Kibarlı Form Spring, Kibarlı U1, Kibarlı Eph-Dha, Kibarlı Panax Şurup, Kibarlı M1, Kibarlı T1, Kibarlı Cemre Ab-I Hayat, Kibarlı Bt-Bh, Kibarlı Zk gibi Orjinal ürünlerini temin edebilirsiniz.