İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Kibarlı Yetkili Bayileri

Kibarlı Yetkili Bayileri Güvenilir midir?

Kibarlı yetkili bayileri, bitkisel içerikli gıda takviyeleri satışını yapmaktadır. Doğadan toparlanan bitkilerin yapısını bozmadan kapsül haline getirilmesiyle hazırlanmaktadır. Fiziki sağlığımıza destek verebilen takviyeler, yanı sıra ruhsal durumun da dengelenmesine etki edebilmektedir.Yüzyıllar öncesinden itibaren günümüze kadar sağlık alanında kullanılan takviyeler satmaktadır. Kore, Uzak Doğu, Çin, Amerika, Rusya’da bitkiler incelenerek kontollerden geçirildikten sonra formülize edilmiştir. Forumlarda, internet sitelerinde kullanıcıların kendi görüşlerine yer verilirken pozitif yorumlar almaktadır. Kibarlı ürünleri, kullanıcıları tarafından takdir edilen yaklaşıl olarak 2 milyonu aşkın insana satılan elemanların satışını yapmaktadır. Kaliteli hizmetten ödün vermeden ilişkiler kurulmaktadır. Satılan ürünlerde dikkat edilmesi gereken, düzenli olarak kullanımla doğru şekilde kapsüllerin alınmasıdır. Motivasyon gücünü yüksek tutup istikrarı bozmadan kullanıma devam ederek kısa zaman içinde etkileri gözünüzle görmeniz mümkündür.

Faydalı Ürünleri mi satmaktadır?

İnsan sağlığına faydalı olabilecek doğal kaynakları formülize ederek yasal olarak satmaktadır. Bakanlık tarafından da onaylanmış olan takviyeleri bulunduran satış noktalarıdır. Kibarlı yetkili bayileri üzerinden, cinsiyet farkı olmaksızın kadınlarla erkeklerin kullanabileceği şekilde elemanlar sunulmaktadır.Daha çok yetişkinlere tavsiye edilirken; 12 yaş altı çocuklara, emziren annelere, bebeklere, gebelere önerilmemektedir. İlaç formunda hazırlanmayan kapsüller olarak orjinal kutularda yer almaktadır. Kibarlı ürünleri satış noktaları üzerinden satılan kutuların içinde kapsüller şeklinde olup yemekten sonra suyla birlikte on iki saatte tek tablet olarak alınmaktadır.

Bir önceki makalemiz, ” Kibarlı Ürünleri Sipariş ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir