Kibarlı Ürünlerinin İçeriği | Kibarlı Bitkisel Doğal Sağlık Ürünleri Resmi Satış Sitesi

Kibarlı Ürünlerinin İçeriği

Kibarlı ürünlerinin içeriği?

Kibarlı bitkisel ürünler içerdiği kadar içermedikleriyle de farklılık yaratmaktadır. İçeriği tamamen doğal nebatlardn oluşmaktadır. Uzun yıllar boyunca hastalıkların tedavisinde yardımcı rol oynayan ler günümüz teknolojisinden de faydalanarak çok daha faydalı hale getirilmiştir. Tedavi sırasında çok önemli yol arkadaşı haline gelen nebati mahsuller doğada tabi halde bulunan bitkilerin işlenmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. Herhangi kimyasal madde, uyuşturucu madde, alkol bazlı madde kullanılmadan sadece doğadan gelen menşeler içeren bu destekler kullanılması gayet sağlıklıdır. İçeriğinde sadece natürel kaynakların olduğunu söylediğimiz bu takviyeler satışa gelene dek birçok testten geçip Tarım Bakanlığının onayına sunulmaktadır. Bakanlığın incelemelerinden sonra uygun olduğu tespit edilip satışına izin verilmektedir. Yasal izinler alınarak sunulup sağlığımıza kavuşmamız sırasında en büyük destekçimiz olacaktır.

Kibarlı güvenilir ürün müdür?

Kibarlı tamamen güvenilirdir. Bahsettiğimiz gibi doğal nebatlardan üretildiği için hiçbir yan etki de barındırmamaktadır. Doğada saf halde bulunan her materyal gibi bitkilerinde insan üzerinde kötü yan etkiler bırakmadan biz insanoğluna yardımcı olabilmektedir. Kibarlı’ya olan güven  bu doğal halden kaynaklanmaktadır, herhangi yabancı madde kullanmadan sadece bitkiler kullanılarak üretilen bu gıda destekleri vücudunuzun direncini arttırarak hastalıklarla daha sıkı mücadele etmenizi sağlayacak, tedavi sürecinizi kısaltacaktır.

Kibarlı ürünlerinin çeşitleri nelerdir?

Değişik hastalıkların tedavilerinde yardımcı olabilmek amacıyla değişik bitkilerden elde edilmiş mahsuller mevcuttur. Her hastalığın tedavisi ayrı olduğu gibi destek kuvvet olarak kullanacağımız bitkisel gıda takviyeleri de farklılık arz edecektir. Her bitkinin metabolizmanın değişik bölgelerindeki işleyişlere değişik katkılar sağladığını düşünürsek tabi ki çok sayıda çeişdinin olması kaçınılmazdır. Kibarlı Panax, Kibarlı H1, Kibarlı T1, Kibarlı Form Spring, Kibarlı Sedefson Seti, Kibarlı Reishi Mantarı bunlardan sadece birkaçıdır. Farklı amaçlar için farklı natürel gıda kuvvetlendirmelerini Kibarlı ürünleri içerisinde bulmanız mümkündür. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

DR. MUSTAFA ERASLAN KİBARLI ÜRÜNLERİ SİPARİŞ ÜRÜN VE TESLİMAT FORMU

Ürün Seçiniz :
Ödeme Şeklini Seçiniz :

DR. MUSTAFA ERASLAN KİBARLI ÜRÜNLERİ SİPARİŞ BİLGİ TESLİMAT FORMU

Adınız (gerekli)*:
Telefon Numaranız (gerekli)*:
Notunuz :
Adresiniz (gerekli)*:
Güvenlik Sorusu (sonuca "2" yazınız ) 1+1=? :

*Bu sipariş formundan DR. Mustafa Eraslan'ın Kibarlı firmasının; Kibarlı Panax, Kibarlı Reishi Mantarı, Kibarlı E1, Kibarlı Omaflex, Kibarlı Omadur, Kibarlı Omega 3, Kibarlı K1, Kibarlı K5, Kibarlı Aritex, Kibarlı Marine Lipid, Kibarlı K3, Kibarlı Glabra, Kibarlı Seretan, Kibarlı H1, Kibarlı S1, Kibarlı D1, Kibarlı Form Spring, Kibarlı U1, Kibarlı Eph-Dha, Kibarlı Panax Şurup, Kibarlı M1, Kibarlı T1, Kibarlı Cemre Ab-I Hayat, Kibarlı Bt-Bh, Kibarlı Zk gibi Orjinal ürünlerini temin edebilirsiniz.