İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Kibarlı Ürünlerinin İçeriği

Kibarlı ürünlerinin içeriği?

Kibarlı bitkisel ürünler içerdiği kadar içermedikleriyle de farklılık yaratmaktadır. İçeriği tamamen doğal nebatlardn oluşmaktadır. Uzun yıllar boyunca hastalıkların tedavisinde yardımcı rol oynayanler günümüz teknolojisinden de faydalanarak çok daha faydalı hale getirilmiştir. Tedavi sırasında çok önemli yol arkadaşı haline gelen nebati mahsuller doğada tabi halde bulunan bitkilerin işlenmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. Herhangi kimyasal madde, uyuşturucu madde, alkol bazlı madde kullanılmadan sadece doğadan gelen menşeler içeren bu destekler kullanılması gayet sağlıklıdır. İçeriğinde sadece natürel kaynakların olduğunu söylediğimiz bu takviyeler satışa gelene dek birçok testten geçip Tarım Bakanlığının onayına sunulmaktadır. Bakanlığın incelemelerinden sonra uygun olduğu tespit edilip satışına izin verilmektedir. Yasal izinler alınarak sunulup sağlığımıza kavuşmamız sırasında en büyük destekçimiz olacaktır.

Kibarlı güvenilir ürün müdür?

Kibarlı tamamen güvenilirdir. Bahsettiğimiz gibi doğal nebatlardan üretildiği için hiçbir yan etki de barındırmamaktadır. Doğada saf halde bulunan her materyal gibi bitkilerinde insan üzerinde kötü yan etkiler bırakmadan biz insanoğluna yardımcı olabilmektedir. Kibarlı’ya olan güven  bu doğal halden kaynaklanmaktadır, herhangi yabancı madde kullanmadan sadece bitkiler kullanılarak üretilen bu gıda destekleri vücudunuzun direncini arttırarak hastalıklarla daha sıkı mücadele etmenizi sağlayacak, tedavi sürecinizi kısaltacaktır.

Bir önceki makalemiz, ” Kibarlı Ürünlerinde Kimyasal Madde Var mıdır? ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir