İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Kibarlı Ürünleri Yan Etkileri

Kibarlı Ürünleri Yan Etkileri

Kibarlı ürünleri yan etkileri bulunmayıp içeriğinde bulunan bitkiler hem beden için hem de ruhsal denge için yararlı olabilecek bitkiler içermektedir. 12 yaş üzeri olan kişiler için uygun olan destek sağlayan bitkisel gıda takviyeleridir. Patenti alınmış olup aynı zamanda çeşitli kurumlarca da onaylanmıştır. Kullanıcıları tarafından olumlu yorumlar alan ve birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Orjinal olanları insanların sağlıkları için sunmaktadır. İçeriğinde kimyasal madde barındırmayıp ilaç değildir. Hap formunda bulunmamaktadır. Kibarlı panax kapsül halinde olup çeşitli bitkilerin belli oranlarda karıştırılmasıyla oluşmaktadır.

Orjinal midir?

Orjinal olup etkili içeriğiyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kullanan kişi sayısı her geçen gün katlanarak artmaktadır. Bugün yaklaşık olarak yüzbinleri aşkın kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. Kibarlı ürünleri Dr. Hakan Özkul tarafından geliştirilmiş olan buluşlarını sunmaktadır. Başka kişilerede ilham kaynağı olmuştur. Bu kişiler sahte, ucuz olarak nitelendirilenler olup orjinal olan nebati gıda takviyeleriyle karıştırılmamalıdır. Kibarlı; Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından insanlar için faydalı bulunan ürünleri sunmaktadır. Gebelere, emziren annelere tavsiye edilmemektedir.

Bir önceki makalemiz, ” Kibarlı Ürünleri Hakkında Şikayetler Nelerdir? ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir