Kibarlı Ürünleri Yan Etkileri | Kibarlı Bitkisel Doğal Sağlık Ürünleri Resmi Satış Sitesi

Kibarlı Ürünleri Yan Etkileri

Kibarlı Ürünleri Yan Etkileri

Kibarlı ürünleri yan etkileri bulunmayıp içeriğinde bulunan bitkiler hem beden için hem de ruhsal denge için yararlı olabilecek bitkiler içermektedir. 12 yaş üzeri olan kişiler için uygun olan destek sağlayan bitkisel gıda takviyeleridir. Patenti alınmış olup aynı zamanda çeşitli kurumlarca da onaylanmıştır. Kullanıcıları tarafından olumlu yorumlar alan ve birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Orjinal olanları insanların sağlıkları için sunmaktadır. İçeriğinde kimyasal madde barındırmayıp ilaç değildir. Hap formunda bulunmamaktadır. Kibarlı panax kapsül halinde olup çeşitli bitkilerin belli oranlarda karıştırılmasıyla oluşmaktadır.

Orjinal midir?

Orjinal olup etkili içeriğiyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kullanan kişi sayısı her geçen gün katlanarak artmaktadır. Bugün yaklaşık olarak yüzbinleri aşkın kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. Kibarlı ürünleri Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilmiş olan buluşlarını sunmaktadır. Başka kişilerede ilham kaynağı olmuştur. Bu kişiler sahte, ucuz olarak nitelendirilenler olup Eraslan’ın orjinal olan nebati gıda takviyeleriyle karıştırılmamalıdır. Kibarlı; Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından insanlar için faydalı bulunan ürünleri sunmaktadır. Gebelere, emziren annelere tavsiye edilmemektedir. Bunun dışında kalan kadınlara, erkeklere ise önerilmektedir. Tüm seçenekler besin deposu olup birer şifa kaynağıdır.

Kibarlı Panax Bitkisel İçerikli midir?

Tamamen bitkilerden oluşmaktadır. İçeriğinde kimyasal madde bulunmamaktadır. Bu sebeple birçok kişi tarafından kullanılmakta olup olumlu yönde yorumlar almaktadır. Kibarlı ürünleri günde 3 defa; sabah, öğle, akşam olmak üzere 1er kapsül halinde alınır. Suyla beraber içilen kapsüller midede mide özsuyu tarafından emilerek erimeye başlar. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

DR. MUSTAFA ERASLAN KİBARLI ÜRÜNLERİ SİPARİŞ ÜRÜN VE TESLİMAT FORMU

Ürün Seçiniz :
Ödeme Şeklini Seçiniz :

DR. MUSTAFA ERASLAN KİBARLI ÜRÜNLERİ SİPARİŞ BİLGİ TESLİMAT FORMU

Adınız (gerekli)*:
Telefon Numaranız (gerekli)*:
Notunuz :
Adresiniz (gerekli)*:
Güvenlik Sorusu (sonuca "2" yazınız ) 1+1=? :

*Bu sipariş formundan DR. Mustafa Eraslan'ın Kibarlı firmasının; Kibarlı Panax, Kibarlı Reishi Mantarı, Kibarlı E1, Kibarlı Omaflex, Kibarlı Omadur, Kibarlı Omega 3, Kibarlı K1, Kibarlı K5, Kibarlı Aritex, Kibarlı Marine Lipid, Kibarlı K3, Kibarlı Glabra, Kibarlı Seretan, Kibarlı H1, Kibarlı S1, Kibarlı D1, Kibarlı Form Spring, Kibarlı U1, Kibarlı Eph-Dha, Kibarlı Panax Şurup, Kibarlı M1, Kibarlı T1, Kibarlı Cemre Ab-I Hayat, Kibarlı Bt-Bh, Kibarlı Zk gibi Orjinal ürünlerini temin edebilirsiniz.