İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Kibarlı Ürünleri Merkezi

Kibarlı Ürünleri Merkezi Satış Yapıyor mu?

Kibarlı ürünleri merkezi her bayilik gibi satış yapmaktadır. Kullanıcılarımız internet üzerinde Kibarlı bayilerine bağlanıp evlerine kadar herhangi bir kargo ücreti ödemeden getirtebilmektedirler.Tamamen el değmeden uygun koşullarda hazırlanmasının yanı sıra düzenli kullanıldığında rahatsızlıklar üzerinde olumlu etkiler gösteren türden desteklerdendir. Bu takviyelerin en önemli hususu insan sağlığına zarar vermeyen hammaddelerden hazırlanmasıdır. İçerik olarak %100 doğal olmasının yanında kimyasal bileşenler bulundurmaması sebebiyle yan etki göstermemektedir.Hazırlanma aşamasında Türk Gıda Kodeksine uygun olarak hazırlanıp düzenli kullanıldığında olumlu etkiler gösterebilmekte. Bitkiler üzerinde yapılan araştırmalardan elde edilen bilgilerin kullanılması sonucunda hazırlanmış olan bitkisel yardımcı ürünler oldukça faydalı olabilecek türden özellikler taşımaktadır. Gerek kullanım esnasında gerekse kullanım sonrasında faydalarını gözlemleme imkânı bulabileceğiniz bitkisel ürünleri oldukça faydalı.

Olumlu Etkiler Gösteriyor mu?

Tamamen doğal bitki özlerinin bir araya getirilmesi sonucunda ortaya çıkmış olup, insan sağlığı üzerinde bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanımı hususunda dikkat edilmesi gereken en önemli husus uzman tavsiyesine uygun olarak kullanım yapmak, bilinçsiz kullanımdan kaçınmaktır. Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığından gerekli onayların alınması sonucunda hazırlanan Kibarlı Ürünleri İçeriği kimyasal bileşenler bulundurmaması sebebiyle yan etki göstermemektedir. Hazırlanma aşamasında oldukça titiz davranıldığından oldukça faydalı özellikleri ile rahatsızlıklarınızda en büyük yardımcınız konumunda bulunmakta.

İçeriği Doğal mıdır?

İçerik bakımından bakanlık onaylı olan, insan vücudu üzerinde bilinen hiçbir yan etkisi bulunmasının yanı sıra düzenli kullanıldığında fayda sağlayabilecek türden özellikler taşıyan tabii takviyeler arasında bulunuyor. Bitkilerin insan vücudu üzerindeki etkileri konusunda yapılan araştırmalardan elde edilen bilgi ve tecrübeler ışığında hazırlanmış olan ve muhteva olarak %100 doğaldır.

Bir önceki makalemiz, ” Kibarlı Ürünleri İstanbul ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir