Kibarlı Ürünleri Hakkında Şikayetler Nelerdir? | Kibarlı Bitkisel Doğal Sağlık Ürünleri Resmi Satış Sitesi

Kibarlı Ürünleri Hakkında Şikayetler Nelerdir?

Kibarlı ürünleri hakkında şikâyetler nelerdir?

Kibarlı ürünleri hakkında gerçekçi şikâyetler bulunmamaktadır. Şikâyet unsuru olabilecek konu olmamakla beraber kötüleme amaçlı sözde şikâyetler yaratılmaktadır. Bu yaratılan şikâyetlerin gerçekle alakası olmamakla beraber şikâyet konusu olabilecek bir bileşende yoktur. Kibarlı ürünleri, tamamen doğal bitkilerden oluşan mahsul grubunun herhangi yan etkisinin olmaması, henüz hiçbir yan etkinin gözlemlenmemiş olması bu şikâyetlerin asılsız olduğunun, tek amacının bizi karalamak olduğunun göstergesidir. Sahte doğal takviye satan bazı kişilerin orijinal Kibarlının itibarını düşürme çabası olan bu şikâyet kampanyası amacına ulaşmamaktadır. Kullanan gerçek kişilerin memnuniyeti bu karalamayı boşa çıkartmaktadır.

Neden güvenlidir?

Tamamen doğal, izinle piyasaya sürüldüğü için güvenlidir. Sadece nebatların işlenmesi sonucu ortaya çıkarılan ve kesinlikle herhangi kimyasal barındırmadan satışa sunulup insanların sağlığıyla oynamadan insanlara faydalı olmaktadır. Rahatsızlıklarımız sırasında bizlere destek kuvvet olması için üretilen bitkisel gıda takviyeleri doğal olmaları açısından yan etki barındırmamakta, herhangi risk oluşturmamaktadır. Dr. Mustafa ERASLAN tarafından araştırmaları yapılıp üretimine geçilen ve Tarım Bakanlığı tarafından gerekli incelemeleri yapıldıktan, izni verildikten sonra sizlerin kullanımına sunulmuştur. Doktor olmasının sağladığı bilimsel bilgiyle nebatları buluşturan Dr. Mustafa ERASLAN sizlere faydalı olabilmek adına uzun yıllar çalışmıştır. Her türlü inceleme, test, araştırması yapıldıktan sonra gerekli tüm izinleri alınarak satışa sunulan Kibarlı bitkisel ürünleri tam anlamıyla güvenlidir.

Nelerden oluşur?

Tamamen bitkilerden oluşmaktadır. Herhangi yan etki olasılığı bırakmamak adına, ilaç olmadığından dolayı içerisinde herhangi yabancı madde ya da kimyasal madde yoktur. Kibarlı Panax doğada bulunan kaynakların işlenmesi sonucu ortaya çıkan bu nebati gıda takviyelerinin içinde natürel bileşenler haricinde başka madde yoktur. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

DR. MUSTAFA ERASLAN KİBARLI ÜRÜNLERİ SİPARİŞ ÜRÜN VE TESLİMAT FORMU

Ürün Seçiniz :
Ödeme Şeklini Seçiniz :

DR. MUSTAFA ERASLAN KİBARLI ÜRÜNLERİ SİPARİŞ BİLGİ TESLİMAT FORMU

Adınız (gerekli)*:
Telefon Numaranız (gerekli)*:
Notunuz :
Adresiniz (gerekli)*:
Güvenlik Sorusu (sonuca "2" yazınız ) 1+1=? :

*Bu sipariş formundan DR. Mustafa Eraslan'ın Kibarlı firmasının; Kibarlı Panax, Kibarlı Reishi Mantarı, Kibarlı E1, Kibarlı Omaflex, Kibarlı Omadur, Kibarlı Omega 3, Kibarlı K1, Kibarlı K5, Kibarlı Aritex, Kibarlı Marine Lipid, Kibarlı K3, Kibarlı Glabra, Kibarlı Seretan, Kibarlı H1, Kibarlı S1, Kibarlı D1, Kibarlı Form Spring, Kibarlı U1, Kibarlı Eph-Dha, Kibarlı Panax Şurup, Kibarlı M1, Kibarlı T1, Kibarlı Cemre Ab-I Hayat, Kibarlı Bt-Bh, Kibarlı Zk gibi Orjinal ürünlerini temin edebilirsiniz.