İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Kibarlı Şubeleri

Kibarlı Şubeleri Nerededir?

Kibarlı şubeleri ülkemizin bazı yerlerinde bulunmaktadır. Yetkili bayilikle olup kaliteli hizmet vermek amacıyla çalışmaktadırlar. Müşteri memnuniyeti önceliktir. Bakanlığın izniyle üretilen nebati gıda takviyelerini yasal olarak satmaktadırlar. Kibarlı ürünleri, patenti alınmış orjinal olan besin depolarıdır. Doğadan elde edilen doğal haldeki destekleyici elemanlardır. Kibarlı ürünleri, iki milyondan fazla kişinin kullanmakta olduğu günbegün kullanıcı kitlesi büyüyen besin kuvvetledirmeleridir. Bilinen en eski şifalı bitkiler temel alınmıştır. Bitkisel gıda takviyesi alanında lider konumda olarak yeni vizyon kazandırmıştır. Kibarlı bitkisel ürünler, orjinal kutularda kapsül olarak bulunmaktadır. Hap halinde geliştirilmemiştir. Doğal olması sebebiyle yan etkisi bulunmamaktadır. Gıda, Tarım, Köy İşleri Bakanlığı izniyle üretilerek dağıtılmaktadır. İlaç olarak düşünülmemelidir. Yurt içinden birçok kişi alırken yanı sıra yurt dışından da binlerce müşteri bulmaktadır.

Kullanıcı Yorumları Nedir?

Kullanıcı yorumları olumlu olarak değerlendirilmektedir. Kullanıcılar farklı platformlarda görüşlerinden bahsetmektedir. Gerek internet sitelerinde gerekse forumlarda yorumlarla karşılaşılabilmektedir. Kibarlı sağlık ürünleri zararlı sayılabilecek maddeler içermemesi nedeniyle takdir edilmekte, faydalı bulunmakta, beğenilmektedir. 12 yaş altındaki çocuklara, bebeklere, emziren annelere, gebe kadınlara tavsiye edilmemektedir. Kibarlı ürünleri, cinsiyet ayırt etmeksizin kadınların, erkeklerin alabileceği doğal yapıdaki yardımcı elemanlardır. Senelerce üzerinde çalışıldıktan sonra satılmaktadır. Gerekli görülen incelemeler, testler, deneyler tamamlanmıştır. Kibarlı ürünleri % 100 orjinal olup, piyasada satılan diğerleriyle aynı değildir. Sağlığınıza verdiğiniz önem için gerçekçi olmanız ve orijinallerine meyil etmeniz sağlığınız açısından önemle rica edilir.

Doğal içerikli midir?

Bitkisel içerikli gıda destekleri olarak üretilmekte olup yasal olarak dağıtılmaktadır. İlaç olmaması nedeniyle Tarım Bakanlığı onaylıdır. Sağlık alanında faydalı bulunan etkili mahsullerdir. Kibarlı ürünleri kullanıcılarından tam not almakta olan destekleyici kuvvetlerdir.

Bir önceki makalemiz, ” Panax ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir