İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Kibarlı Bayileri

Kibarlı Bayileri Yetki Belgeli midir?

Kibarlı bayileri yetki belgesi bulunan yasal satış yapan yerlerdir. Bazı illerde yetkilendirilmiş bayilikler açılarak satış yapılmaktadır. Bakanlık onaylı olup gerçek ve orjinal olanlara sunulmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen hizmette sınır tanımayan yerlerdir.Resmi internet siteleri aracılığıyla da satılmaktadır. Müşteri hizmetleri alıcıların sorularına en kısa zamanda cevap vermektedir.  Kibarlı ürünleri, patentli olan orjinal içerikli gıda takviyeleridir. Özel olarak tasarlanmış olan kutuların içinde 90 adet kapsül bulunmaktadır.7 den 70 e birçok kişinin alıp memnun kaldığı doğaldır. Bilinen en eski doğal özler karıştırılarak kapsüllere koyulmuştur. Uzun yıllar boyunca üzerine çalışılarak faydalı olana kadar geliştirilmiştir. Önemli uzmanlarla birlikte kalitesi artmıştır.

Nebati İçerikli midir?

Kibarlı ürünleri, besin takviyesi olup tamamen doğadan alınan doğal bitkilerden oluşmaktadır. İlaç olarak düşünülmemelidir.Şifalı bitkilerden meydana gelmektedir. Dolayısıyla yan etkisi de bulunmamaktadır. Kibarlı sağlık ürünleri, zararlı sayılabilecek maddeler, bileşenler barındırmaz. Ayrıca hap halinde üretilmemiştir. Kapsül formunda bulunan mahsuller midede bulunan mide öz suyu sayesinde eriyerek içindeki tabii maddelerin olumlu enerjisi vücuda yayılmaktadır. Günde iki defa olmak üzere on iki saatte tek tablet olarak alınması uygun bulunmaktadır. Doğru, düzenli kullanımda kısa zamanda hızlı olacak şekilde etkisini gözlerinizle fark edebilirsiniz. Faydalı bulunup yüz binlerce kişinin tercih ettiği yardımcı elemanlardır.

Kibarlı Ürünleri Orjinal midir?

Kibarlı ürünleri, % 100 orjinal olup patenti alınmıştır. Gıda, Tarım, Köy İşleri Bakanlığın izniyle üretilerek yasal olarak dağıtılmaktadır. Piyasadaki diğer ürünlerle aynı kefeye koyulmamalıdır. Kibarlı bitkisel ürünler, yüzde yüz tabii olup şifalı içeriğiyle son yıllara damgasını vurmuştur. Alanında zirvede yer almaktadır.

Bir önceki makalemiz, ” Kibarlı İstanbul ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir