İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Dr. Mustafa Eraslan

Dr. Mustafa Eraslan, başarılı bir doktordur. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra bitkilerin faydaları üzerine araştırmalar yapmıştır. 20 yıllık çalışmaları nihayetinde kibarlı ürünlerini kullanıcılarına sunmuştur. Kısa sürede Dr. Mustafa Eraslan ürünlerinin faydaları kullanıcıları tarafında görülmüştür. Birçok şikayete cevap veren kibarlı ürünleri, kısa zamanda yüzbinlere ulaşmuş, sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da kullanılmaya başlanmıştır.

Dr. Mustafa Eraslan, tv programlarında, seminerlerde sizlerin şikayetlerini dinlemekte, sorularınıza cevaplar vermektedir. Bunları takip ederek kendisine ulaşabilirsiniz. Kibarlı sağık ürünleri için 0212 521 46 00 nolu danışma hattımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir